ČLENOVÉ :


Šouty: Vojtěch Toušek (zpěv, kytara, cello)

Narodil se v Jeseníku 12.8.1983. Studuje na FEKT VUT v Brně. Od mlada se věnuje hudbě, hraje přes 14 let na cello, 4 roky na elektrickou kytaru, a zpívá (teda většinou řve) od té doby co hraje v kapele. Rád si poslechne třeba Nirvanu, Red Hot Chilli Peppers, Pearl Jam, ale i jiný a méně známý kapely, nebo kapely vůbec neznámý. Z české scény se mu asi nejvíc líbí Vypsaná fixa a -123min.

Co říká: "Já radši držím hubu, bůh ví co by ze mě vylezlo."

Wazy: Petr Weiser (basa, zpěv, akustická kytara)

Narozen 11. 3. 1984 v Jeseniku. Vyučený kuchař-číšník. Nyní studuje hotelovou školu Vincenze Priessnitze v Jeseniku. Taky současně pracuje jako barman v internetové kavárně Plíživá Kontra v Jeseníku. Má rád hudbu jako hráč i jako posluchač. Hraje 13 let na housle, 3 roky na elektrickou kytaru a 2 roky na basovku, občas na kontrabas. Poslouchá vše co má rytmus - System of a Down, Rage Against the Machine, Devina Townsenda, ale i dobrou "elektroniku" ve stylu jesenických producentů - Heřmánek (JX), Neubi (VR:24)

Co říká: " Miluju stolni fotbálek "

Jiřík: Jiří Weiss (kytara)

Narodil se 27.9.1983 v malebném městě Ostrava-Zábřeh. Momentálně studuje v Liberci a obdivuje krásy tohoto města. V kapele rozdává dobrou náladu a hraje na doprovodnou kytaru. Poslouchá v podstatě skoro všechno, mezi jeho nejoblíbenější kapely patří Rage Against the Machine, Psí vojáci, Nick Cave a Tatabojs a ještě třeba Plastic People of the Universe.

Co říká: "V pohodě"

Simon: Simon Rozboril (bicí)

Je narozen někdy v únoru, to se nepodařilo zjistit. Má za sebou devítiletku a teď prý něco peče a zkouší to na konzervatoř v Ostravě a v Praze. Už nějakej ten pátek hraje na bicí. Má rád holky, máminy buchty, hranolky a Colu. Nejradši poslouchá Korny, Red Hot Chilli Peppers, -123min., a jiné pohodovky.

Co říká: "SERU NA VÁS, VY BUZERANTI..."


[nahoru]